Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Ice jack

Ice jack

ice_jackNaprosto nejoblíbenějším druhem Fleshjacků jsou Ice jacky. Jsou to vlastně obyčejné Fleshjacky se stejnými druhy otvorů a tvarů dutin, jaké byly popsány výše. Jediný rozdíl je, že SuperSkin, ze kterého jsou Ice jacky vyrobeny, je průhledný, stejně tak, jako pouzro, ve kterém jsou uloženy. To přináší celému zážitku z masturbace zcelá nové rozměry, protože „šmírování“ sám sebe při sebeuspokojování je velmi vzrušující. V každém z nás je aspoň malý kousek voyera, který si používání Ice jacku dokonale vychutná… Na výběr jsou všechny standardní otvory (JackAss, Mouth, Bottom a Closet) a tvary dutin (Original, Super Tight, Ultra Tight, Wonder Wave, Super Ripped, Speed Bump a Vortex).

koupit


Diskuse (4 komentáře)

PETR, (25. 10. 2011 05:20) Reagovat
Netušil jsem, že jsou už tyhle stroječky tak promakaný. Tenhle vypadá fakt dobře. Asi taky o něčem podobném zauvažuju.
FERDA, (01. 06. 2012 09:04) Reagovat
Spíš přemýšlím, co si mám o tom myslet. Pozorovat sám sebe může být zajímavé, ale nevím, jestli zrovna potom toužím, ale každopádně je to zajímavá erotická pomůcka.
Martin, (24. 09. 2012 13:21) Reagovat
Tenhle materiál vypadá fakt peckově. Vybírám sám sobě dárek k narozenínám, tak se asi pořádně rozmazlím, ať z toho života taky něco mám.:)
Alfred, (12. 12. 2012 16:11) Reagovat
Hm...Tak já myslím, že to může být zajímavé pozorovat sám sebe. Člověk nemusí být zrovna kdovíjak zahleděnej do sebe, aby se mu to líbilo. Prostě novej pohled na věc...tedy na penis.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Fleshjack
Kontakty