Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod FLESHJACK

FLESHJACK

FleshjackUmělé vagíny už na trhu nějakou dobu jsou, co ale sexuální pomůcky pro gaye? Doba je uvolněná a tak ani na ně se už samozřejmě nezapomíná. Právě tato sexuální pomůcka je podle všeho nejlépe prodávanou hračkou na trhu, kterou si objednávají homosexuální muži po celém světě. Výrobci Fleshjacku vsadili na několik klíčových faktorů. Našli díru na trhu a vytvořili pomůcku, simulující anální styk a navíc, aby byl zážitek co nejautentičtější, vyvinuli speciální materiál, ze kterého své produkty vyrábí. Jmenuje se SuperSkin a výrobci si jej nechali patentovat, takže jeho složení je výrobním tajemstvím. Neměl by ale obsahovat žádné ftaláty a škodlivé látky, takže používání pomůcek, vyrobených ze SuperSkin je zcela bezpečné. Tento materiál je na dotek velmi blízký lidské pokožce a je také velmi pružný a velmi dobře roztažitelný. Masturbace za pomoci Fleshjacku je tedy opravdu velmi autentický zážitek, který se blíží opravdovému sexu, jak jen je to možné.


koupit

Fleshjacky mají mnoho výhod, ale tou největší je pravděpodobně jejich diskrétnost. Vyjímatelný, měkký a ohebný vnitřek, vyrobený z materiálu SuperSkin, je uložen v pevném plastovém pouzdře, tvarovaném jako velká baterka. Pokud tedy cestujete a bojíte se, co by řekla letištní kontrola tomu, že si s sebou vezete umělý zadek, nebo pokud nemáte doma, kam svou novou hračku bezpečně uložit před zraky návštěv, můžete být v klidu. Nikdo vás nebude podezřívat z nekalostí, protože co je špatného na tom, mít doma pěknou velkou baterku, kdyby třeba vypadl proud? Problém může nastat jen tehdy, kdy by nějaký nenechavec odšrouboval víčko této baterky. Pak na něj může vykouknout ledacos, od malého růžového zadečku až po pěkně tvarovaná mužská ústa. To by panečku bylo překvapení! Bezpečnější tedy bude, když nikoho nenecháte, aby se vám přehraboval ve věcech.

TIP : Erotické pomůcky pro muže nové generace Fleshlight. Masturbování pro muže.

Fleshjack nabízí téměř nepřeberné množství variant. Různé tvary otvorů, opravdu velký výběr vnitřního zpracování (nejrůznější boule, vruty, zúžení a podobně) a samozřejmě i barvy plastového pouzdra. Vybere si snad opravdu každý. K dostání jsou tyto varianty: viz. jednotlivé články.

koupit


Diskuse (25 komentářů)

Kar, (10. 09. 2010 08:11) Reagovat
je ten material fleshjacku opravdu tak super? vypada to dobre asi jeden vyzkousim. je mozne se na to podivat nekde osobne?
BRAD, (12. 04. 2012 11:09) Reagovat
Pro někoho, kdo je sám je to pecka. Doporučuju.
Jirka, (26. 07. 2012 08:31) Reagovat
Tak asi by neměl být problém podívat se na to osobně v nějakém kamenném sexshopu. Já jsem si fleshlight kupoval pomocí iternetového obchodu. Měl jsme na vybraný model dobré reference, tak jsem do toho šel, ale pokud je ve vaší blízkosti kamenný sexshop, tak tam zajděte.
Arnošt, (15. 08. 2012 09:41) Reagovat
Řekl bych, že se na umělé vagíny můžeš podívat v každém kamenném sexshopu. Jen použít ti ji asi nepůjčí.:)
Ferda, (29. 05. 2013 08:38) Reagovat
Já jsem si jeden fleshlight nedávno prohlížel v sexshopu. Je fakt, že si člověk říká, jestli to bude mít efekt, který si od toho slibuje. Nakonec jsme odešel s prázdnou, ale asi si ho přece jen koupím.
Ben, (20. 06. 2013 08:26) Reagovat
Ale půjčit sáhnout, aby si člověk udělal lepší představu o tom materiálu, by mohli ne? Zkusím navštívit nedaleký sexshop a uvidím, co mi řeknou. Už jsem dlouho nebyl v sexshopu.
dsd, (22. 07. 2013 06:18) Reagovat
Tak, když si chce někdo něco koupit v kamenném sexshopu, tak ti to asi rozbalí a ukážou. tyhle materiály jsou fakt už hodně kvalitní. Nezkoušel jsme ještě umělou vagínu z nich, ale věřím, že je to s nimi dobrý.
Pavel, (07. 11. 2013 09:02) Reagovat
Já jsem v klasickým sexshopu nebyl nikdy. Začal jsem se o erotické pomůcky zajímat, až když se rozjely internetové sexshopy. V nich nakupuju. Přijde mi, že se v nich i člověk víc vyzná. Ani nevím, kde je v mém okolí nějaký sexshop.:)
Vojta, (23. 10. 2012 10:55) Reagovat
Tyhle materiály jsou už fakt hodně propracované. Na dotek jsou příjemné jako kůže, drží teplo, vždyť jsou dokonce z nějakého patentovaného materiálu.
DRAK, (30. 08. 2011 09:06) Reagovat
Kámoš mi jednou v hospodě o tom vyprávěl. má to doma a je spokojenej. Samozřejmě to není jako skutečnej sex, ale prej se to tomu fakt hodně blížil. Prej nezažil masturbaci, která by se tak moc podobala sexu jako s timhle.
RICHARD, (30. 11. 2011 09:19) Reagovat
Já tomu věřím, sex jsem neměl už tři měsíce, počkám ještě měsíc a pak si taky něco pořídím.:) A když je to dobrý i na výdrž, tak tím líp.
Markus, (29. 12. 2012 12:28) Reagovat
Tak člověk nemusí být nutně sám, aby si našel zalíbení v umělých vagínách. Já partnerku mám, ale pořád ještě občas masturbuju a k tomuto účelu se fleshlight báječně hodí.
Bill, (30. 01. 2013 07:07) Reagovat
Je pravda, že jsem si umělou vagínu kupoval, když jsem byl sám a možná, kdybych nebyl, tak si ji nekoupím. Teď když mám partnerku si s fleshlightem "hraju" méně, ale rozhodně jsem ho neodložil úplně.
Vilém, (21. 02. 2013 13:46) Reagovat
Tak to by byla škoda. Já, i když jsem ještě fleshlight neměl, tak jsem běžně při vztazích masturboval. Někdy mám prostě chuť se udělat sám a někdy i když je partnerka doma.
oldřich, (15. 03. 2013 06:38) Reagovat
Vždyť jo, já myslím, že to tak má každej chlap. Někdy prostě mám chuť si pustit nějaký péčko a udělat si to sám. není to nic proti ničemu. Myslím, že moje partnerka si to taky občas dělá sama.
Vanesa, (26. 03. 2013 09:27) Reagovat
Tohle vůbec neřeším. S přítelem bydlím a stejně vím, že kolikrát když nejsem doma, že si tu udělá sám. Vůbec mi to nevadí.
Sylva, (27. 05. 2013 11:06) Reagovat
Mě taky tohle vůbec nevadí. Já si to také udělám, když jsem doma sama a mám na to chuť. Je to úplně normální. Nevím, že bych někdy měla tolik sexu, že bych si to občas nezatoužila udělat sama. A není to jen o frekvenci sexu.
Elis, (24. 06. 2013 08:29) Reagovat
Já tedy masturbování odbourala poté, co jsme s s partnerem k sobě sestěhovali, ale kdoví, třeba zase časem začnu.:)
Markéta, (09. 07. 2013 05:23) Reagovat
Podle mě začneš. Já když jsme se k sobě stěhovali s partnerem, tak jsme spolu byli teprve krátce, takže jsme hodně souložili, takže jsem ani nemasturbovala, ale postupem času k tomu došlo.:)
Gábina, (07. 08. 2013 04:40) Reagovat
Asi jak kdo. My máme sexu pořád dost. Už to bude hodně dávno, co jsem naposledy masturbovala. Tak uvidíme, co přinese budoucnost, ale snad to bude klapat i nadále.
Mirka, (20. 05. 2014 18:50) Reagovat
A jak dlouho jste spolu, Gábino. Já myslím, že je normální, když po čase už je sexu míň, ale zase to nemusí být pravidlem a také by se neměl vytratit sex úplně. My jsme dlouho měli dost sexu, ale už to taky není jako dřív.
Jirka, (14. 07. 2014 07:52) Reagovat
Všude je po čase míň sexu, ale zase se může střídat období, kdy ho je více a kdy míň. My to tak máme. Celkově si ale ztěžovat nemůžu. Myslím, že když po pěti letech vztahu máme sex třikrát týdně, že je to dobrý.
Beny, (05. 03. 2015 11:28) Reagovat
Tak to máš ještě dobrý, mě přijde, že je to pořád směrem dolů. Zpočátku vášeň a neustálá chuť a teď vlažný sex a nejlépe o víkendu, aby to nenarušilo zaběhnutej stereotyp povinností během týdne. Pak už je možnost si najít jen dobrou erotickou pomůcku nebo milenku.
Pepe, (06. 11. 2015 11:28) Reagovat
Co přesně znamená ten flashlight? To je synonymum pro umělou vagínu, nebo se to od té klasické něčím odlišuje, je to poddruh, nebo jak přesně si to mám vysvětlit....? Díky za rady.
dsdl, (30. 12. 2015 16:20) Reagovat
Fleshlight bych řekl, že je stejné jako umělá vagína. Většina komentů je tady právě o fleshlightu, ale ten fleshjack, jak se píše, je určen přímo gayům.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Fleshjack
Kontakty