Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Original

Original

OriginalFleshjack original je základním produktem, od kterého se odvíjí všechny ostatní. Tvar vstupního otvoru je buď JackAss, což znamená malou, autenticky vytvarovanou zadnici, Bottom, což je přímo tvar análního otvoru, Mouth, což jsou ústa a nebo Closet, což je blíže neurčená díra, která vypadá spíš jako otvor, do kterého v automatu na kafe vhazujete mince. Barva je růžová, podobná barvě lidské kůže a materiál je samozřejmě výše zmíněný SuperSkin. Z čeho si ještě můžete zvolit, jsou různé druhy a tvary vnitřní dutiny. Každá má svůj specifický název a tvar.

 

koupit


Original – základní verze, hladký povrch s průměrem 2cm. Doporučuje se spíše pro muže s nadstandardně vyvinutým penisem.

Super Tight – stejná jako Original, ale užší. V průměru má 1cm a doporučuje se hlavně začátečníkům s obvyklou velikostí penisu.

Ultra Tight – opět stejně hladká verze, jako je Original, tentokrát však opravdu úzká, s průměrem jen 0,5cm. Je to nejužší trubice, která je k dostání, ale mohou ji používat i muži s větším penisem, pokud použijí dostatek lubrikantu. Takhle verze je hlavně pro milovníky opravdu úzkých prostorů!

Wonder Wave – oblíbený tvar dutiny s pravidelným žebrováním po celé délce. Průměr dutiny se pohybuje mezi jedním a dvěma centimetry.

Super Ribbed – opět s žebrováním po celé délce, tentokrát je však textura umístěna hustěji a uživateli poskytuje mnohem silnější stimulaci. Doporučuje se hlavně pro ty, kteří si přejí dosáhnout orgasmu co nejrychleji.

Speed Bump – stimulaci poskytují malé kuličky nebo řekněme boule, rovnoměrně umístěné po celé délce dutiny. Ve srovnání se Super Ribbed není stimulace tak výrazná, přesto je ale silnější než u dutiny tvaru Wonder Wave.

Vortex – tvar textury se nedá moc dobře popsat, jde o různě křížené žebrování. Jedná se o nejnovější tvar dutiny, který výrobce Fleshjacků vypustil o světa, ale i přesto se pomalu stává nejoblíbenější volbou zákazníků.

koupit


Diskuse (17 komentářů)

IVAN, (29. 12. 2011 14:18) Reagovat
Tak to jsou fakt luxusní hračičky, netušil jsem, že něco takového existuje. Jen jsem se chtěl rozhlídnout a vybrat něco na dobu své samoty, která už přesáhla únosnou hranici půl roku a nestačím se divit. Určitě si nějakou umělou vagínu pořídím.
FANOUŠ, (28. 01. 2012 16:47) Reagovat
Tak to jsem fakt asi hodně zaspal dobu. Koukám na tyhle stránky a divím se, jaké všechny hračičky se dá pořídit. Pokud popis odpovídá skutečnosti, musí to fakt být pecka. Docela mě to nahlodalo ke koupi.
ŠIMON, (12. 03. 2012 10:37) Reagovat
Já jsem věděl, že existují umělé vagíny, ale netušil jsem, že jsou z tak promakanýho materiálu. Taky mě to láká zkusit. Jen nevím, jestli zvolit klasickou vagínu. Láká mě ještě ten simulátor orálního sexu. To by mohlo být dobrý.
PAVEL, (22. 05. 2012 03:23) Reagovat
Hlavně to asi chce zvolit fakt tyhle promakaný z toho patentovaného materiálu. Já mám doma gelovou vagínu. Je dobrá, ale myslím si, že na tuhle nemá ani náhodou. Je fakt maximálně propracovaná.
Jarmila, (12. 06. 2012 07:39) Reagovat
Uvažuju, že koupím tuhle umělou vagínu svému manželovi. Za pár týdnů odjíždím do lázní, tak aby se tu nenudil a neměl roupy.:)
Evina, (20. 07. 2012 06:57) Reagovat
Jarmilo, to jste mě pobavila. Jezdím často na služební cesty, ale "pojistit" si manžela tím, že mu koupím umělou vagínu, měl ještě nenapadlo. Možná bych to mohla také zkusit.:)
petruše, (20. 08. 2012 08:50) Reagovat
Také bych neměla problém s tím koupit partnerovi umělou vagínu, vlastně je to dobrý nápad. Už dvakrát mi koupil erotickou hračku, tak proč mě nenapadlo už dříve oplatit mu to stejným způsobem.
Valerie, (27. 03. 2013 08:40) Reagovat
Jestli mi také někdy partner koupí vibrátora, tak mu také něco koupím...Ale zatím se k tomu nemá...
Martin, (06. 05. 2013 10:09) Reagovat
Třeba si říká to samé. Někdo začít musí. Já zrovna nikoho nemám a koukám po umělých vagínách. Budu si ji muset koupit sám, ale nevadí...
Hanka, (21. 05. 2013 05:53) Reagovat
nabídka fleshlightů velká...Kdo mi poradí, který bych mohla koupit partnerovi, aby byl spokojený, nejlépe pánové s osobní zkušeností. Díky moc.
Erik, (19. 07. 2013 03:43) Reagovat
Ty chceš svýmu partnerovi kupovat fleshlight? Tyjo, to asi udělá málokterá holka. Musíš být pohodářka. Když si proberu v hlavě své bejvaky, tak fleshlight by mi nekoupila žádná.
Andy, (09. 09. 2013 05:17) Reagovat
Koukám, že si pánové mohou užívat fakt pěkných erotických pomůcek. Líbí se mi na těch fleshlightech, že trénují u chlapa výdrž. To potěší i holky.:)
Dandy, (16. 01. 2014 13:57) Reagovat
A jak fungují tu výdrž? Nějak speciálně, nebo prostě, že si to chlap udělá předtím a pak dýl vydrží? Asi ten trénink úplně nechápu, ale rád se přiučím.:)
Pavel, (11. 06. 2014 05:46) Reagovat
Ne, řekl bych, že je v tom víc, protože jsem někde četl, že výdrž se trénuje při pravidelným používáním, takže to asi nebude jen, že si to člověk předtím udělá. Spíš to asi funguje tak, že když s holkou spíš často, tak taky vydržíš dýl, než když si to rozdáš jednou za čas, nebo tak nějak.
JOHN, (01. 10. 2014 09:17) Reagovat
Já bych řekl, že za zkoušku to stojí. Mladý kluci alespoň můžou "natrénovat" a pak se nemusí tolik bát, že nevydrží. Já sice už tyhle léta mám za sebou, ale v těch osmnácti, devatenácti by se mi to hodilo.
D.V., (01. 12. 2014 06:06) Reagovat
Natrénovat na sex? To zní zajímavě, ale myslím, že se to tak úplně nedá. Neříkám, že je fleshlight špatný, naopak, asi to bude super pomůcka, ale sex je zase úplně něco jiného.
Jirka, (09. 06. 2015 13:55) Reagovat
Ale jo...Uvádí se, že je to dobrý kvůli výdrži. Myslím ,že na to něco pravdu určitě bude, ale vlastní zkušenost teda nemám.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Fleshjack
Kontakty