Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jack's soda

Jack's soda

sodaFleshjack se nemaskuje pouze v pouzdře tvaru baterky, ale také v plechovce, která vypadá, jako by v ní byla limonáda. Vnitřek je stejný, jako u ostatních verzí, ale o dost těsnější a užší. Nabízí se hned tři verze:

Jack's Cherry Pop – po odšroubování víčka této třešňové limonády na vás vykoukne pěkný análek a čeká na vás tvar dutiny Sqeeze, který vás pořádně zmáčkne tak, jak to máte nejradši!

Jack's Banana Cream Soda – v této plechovce na vás čeká smetanově jemné potěšení ve tvaru úst a s dutinou Swallow. Nechte se jím hýčkat.

Gape Soda – anální otvor je obvykle potřeba trošku zpracovat, než se odvážíte dovnitř. Tady už to ale výrobci udělali za vás. Pěkně otevřená dírka a uvnitř textura malých kuliček s názvem Stamina, to je to, oč tu běží.

koupit


Diskuse (5 komentářů)

PATRIK, (01. 03. 2012 08:12) Reagovat
Hm...Takovou limču bych si dal líbit. Líbí se mi, že to má takhle nenápadný obal. Člověk to tak může mít pořád při sobě. Jen, aby někdo nechtěl napít...
Emil, (26. 09. 2012 06:43) Reagovat
Taky bych se osvěžil. Nápaditý design. Nikoho ani nenapadne, co je uvnitř. Doufám, že tenhle model si však nezaložil na designu na úkor kvality.
Rudolf, (20. 11. 2012 12:42) Reagovat
Až jsem z toho dostal chuť a rozhodně ne na limonádu. Design dobrý, ale nejdůležitější je ten vnitřek.
Miloš, (31. 01. 2013 09:06) Reagovat
Tak jakoupak příchuť si zvolím...Mám rád věci, které jsou designově zajímavé a jestli vnitřek za to opravdu stojí a já myslím, že u těhle pomůcek jo, tak je to fakt paráda...:)
Jarča, (13. 02. 2014 06:30) Reagovat
To bych se asi divila, kdybych byla u přítele, měl to na stole a já bych to otevřela a vykoukla by na mě...Ale zajímavý nápad, to jo.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Fleshjack
Kontakty