Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Endurance

Endurance

Endurance

Nejprodávanější - Endurance

Tento druh Fleshjacků byl zkonstruován speciálně pro trénink výdrže. Textura Fleshjack Endurance byla navržena tak, aby poskytovala takovou stimulaci, kterou nikdo nemůže moc dlouho vydržet. Budete-li ale svého pomocníčka Fleshjack používat dostatečně dlouho a pravidelně, vaše výdrž půjde nezadržitelně nahoru, což jistě ocení nejen váš partner, ale i vaše vlastní ego! Na výběr máte z otvorů JackAss a Mouth. Pouzdro Fleshjacku Endurance má specifickou stříbrnou barvu, která ho odlišuje od ostatních variant, jako jsou například Original.

koupit


TIP : Pro muže – nafukovací panna s vagínou. Masturbování je příjemné a zdravé !

 


Diskuse (24 komentářů)

Valerie, (07. 08. 2014 04:54) Reagovat
Já vím, že nějakou umělou vagínu měl doma můj partner, i když asi ne tu z umělé kůže, ale nějakou levnější. Zajímalo by mě, jestli si teď ještě s ní užívá. Trochu mě to vadí, i když si říkám, že o nic nejde. No, uvažuju, že bych se nechala inspirovat, a taky si něco pořídila.
Sandra, (04. 12. 2014 13:53) Reagovat
Určitě si něco pořiď, jestli nemáš. Pomůcek je fakt hodně a jestli chceš pustit nějakou korunu, můžeš vybírat mezi fakt kvalitními. A nad to, že má doma tvůj přítel umělou vagínu se povznes. Vždyť je to jedno. Každej chlap masturbuje a je jedno, co k tomu používá, když to není něco fakt "nepřípustnýho".
Kamila, (13. 01. 2015 13:38) Reagovat
A co tím myslíš nepřípustného? Jako perverzního? Ono je to možná lepší nevědět, jaký chtíče má partner. Mě stačí, že vím, že by to rád zkusil ze dvěma najednou. Vím, že někdo s tím problémy nemusí mít, ale mě to uráží a nechci to a radši bych to ani nevěděla.
Katka, (24. 07. 2015 11:20) Reagovat
Kamilo, tak já si tedy upřímně myslím, že každý chlap podvědomě s ní o tom zkusit sex se dvěma najednou. Prostě je to fantazie a dokud ji neuskuteční nebo nenaléhá, abys do toho šla, tak je to v pohodě. Já mám třeba taky své fantazie, které vím, že neuskutečním a možná ve skutečnosti ani nechci. Prostě je to fantazie a té se meze nekladou.
Bára, (31. 08. 2015 09:04) Reagovat
S tím souhlasím. Jsou to prostě fantazie, některé člověk splní a jiné ani náhodou. Také jsem si dřív občas představovala, jaké by to bylo se dvěma muži, ale nikdy bych to nezkusila. Mám několik let partnera a jsem s ním spokojená a sex máme taky super. A některé fantazie jsme spolu zkusili a bylo to super.
Xen, (20. 11. 2015 11:38) Reagovat
No, já nevím...ale když člověk po něčem touží, tak by se to měl snažit uskutečnit ne? Ať už se to týká sexu či čehokoliv jiného...
Jitka, (31. 03. 2016 09:40) Reagovat
Tak, když si člověk něco přestavuje, tak to hned neznamená, že si to chce i vyplnit. Prostě člověk má různé sexuální fantazie. Já si občas taky představuju něco, do čeho bych v reálu nešla.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Fleshjack
Kontakty